Активісти запустили Порошенка в небо

9 квітня активісти Київської групи “Авангард” запустили Порошенка і його бізнес-партнерів у небо.

“Повітряні кульки з портретами президента та топ-корупціонерів полетіли геть… так само легко і невимушено, як це має статись 21 квітня”, – говориться в повідомленні організації.

“5 років Україна прожила з президентом Порошенком. 5 років мародерства, брехні, цензури, корупції в Оборонпромі, політичних репресій тощо. 21 квітня, нарешті, українці відправлять його у відставку і він полетить подалі від України. Тому, сьогодні ми урочисто і символічно відправляємо Порошенка і його бізнес-партнерів у небо”, – коментує подію координатор київського осередку “Авангарду” Богдан Тицький.

Також у релізі організації зазначається: “21 квітня українці зроблять свій вибір і, схоже, що цей вибір не буде на користь Порошенка. Але, судячи з останніх подій, у передсмертних конвульсіях режим може наробити ще багато біди. Вже зараз агітаційна кампанія президента направлена буквально на розкол країни, що є дуже небезпечним у часі війни та мінливої політики Західних держав. Ми закликаємо українське суспільство триматися разом, триматися дружно та діяти злагоджено й свідомо на користь України, незважаючи на маніпуляції політтехнологів”.