Посправник Надії Савченко подався у біга?

Володимир Рубан

Екс-керівник Центру звільнення полонених “Офіцерський корпус” Володимир Рубан, якого підозрюють у підготовці теракту, покинув територію України.

Про це провідомляє УНН з посиланням на власні джерела у правоохоронних органах.

Зазначимо, що у ході засідання Броварського міськрайонного суду Київської області 16 квітня Рубана звільнили з-під варти, не призначивши йому жодного запобіжного заходу, а отже він може вільно пересуватися як по території країни, так і залишати її межі. Переховуванням від судового слідства це може вважатися лише у тому разі, якщо він не з’явиться на чергове судове засідання, яке було призначене на 7 травня.

За інформацією УНН, Рубан поїхав до столиці Польщі, Варшави.

Нагадаємо, 16 квітня підозрювану в організації теракту Надію Савченко та іншого фігуранта цієї справи Володимира Рубана випустили з-під варти, оскільки судді так і не змогли продовжити підозрюваним запобіжний захід.

UPD: У коментарі VIDGOLOSу адвокат Володимира Рубана Валентин Рибін повідомив, що його підзахисний справді наразі перебуває у Польщі, про що заздалегідь письмово повідомив слідство. Крім того, Рибін зазначив, що Володимир Рубан обов’язково з’явиться у суд 7 травня.