Працівники геологічного інституту скаржаться на тиск з боку нового керівництва

В Українському інституті інженерно-технічних розвідувань для будівництва чиниться тиск на працівників.

Angry protesters

В Українському інституті інженерно-технічних розвідувань для будівництва чиниться тиск на працівників.

Про це повідомила голова діючої на підприємстві профспілки «Захист Праці» Жанна Бронич.

За її словами, призначене в 2016 році нове керівництво Інституту на чолі з директором Віталієм Крайнєвим, чинить тиск на працівників, а також вимагає від них звільнення за власним бажанням.

«Раніше наше підприємство нараховувало 6 філіалів по всій Україні, у нас було 8 виробничих відділів, 1000 співробітників. Але з приходом нового керівництва у нас пішов збій в роботі. Відділи почали скорочуватись, співробітники звільняються. Наразі лишилось близько 26 співробітників», – коментує Бронич.

Вона зауважила, що нове керівництво блокує роботу Інституту, працівники вимушені працювати на своєму обладнанні. Водночас, вони отримують догани та скорочення, а також блокування підписання нового колективного договору.

«Ми хочемо чітко прописати дату виплати заробітної плати, дату виплати відпускних, все як по закону. Але йому (Крайнєву – ред.) це не вигідно, бо вчасно не виплачується зарплата, не виплачується аванс», – коментує Жанна Бронич.

По словам активістки профспілки, у відповідь на спробу урегулювати роботу колективу та оплату праці, директор підприємства відповів репресіями, навантаженням додатковою роботою, переведенням на менш оплачувані посади та спробою звільнення незручних працівників. У відповідь на це, працівники звільняються цілими відділами.

Жанна Бронич підкреслила, що активісти профспілки мають намір продовжувати боротьбу за укладання колективного трудового договору і за нормальні умови праці.

Нагадаємо, що нового керівника Українському інституті інженерно-технічних розвідувань для будівництва Віталія Крайнєва пов’язують із нині діючим віце-прем’єр-міністром Геннадієм Зубком.