У США подружня пара утримувала в неволі 13 дітей

Подружжю присудили пожиттєве ув'язнення

Мешканці Каліфорнії Девід і Луїза Турпін протягом багатьох років утримували в неволі своїх 13 дітей у віці від двох до 29 років. Вони визнали себе винними за 14 пунктами звинувачення в тортурах, жорстокому поводженні, загрозу життю дітей і незаконному позбавленні волі.

Як повідомляє NBC News, суд засудив подружжя до довічного ув’язнення з правом умовно-дострокового звільнення через 25 років.

Пару арештували в січні минулого року після того, як їх 17-річна дочка втекла з дому і розповіла поліції, що її батьки не дозволяють її сестрам і братам виходити з дому і закували їх у ланцюги.

Коли поліція прийшла в будинок Турпін, було виявилено, що незважаючи на акуратний зовнішній вигляд, там панує антисанітарна обстановка, діти голодують, деякі прикуті до ліжок та інших меблів. Крім того, з’ясувалося, що їм дозволялося приймати душ тільки один раз в рік, і вони ніколи не відвідували лікарів.

Сусіди Турпін припускали, що в цій сім’ї багато дітей, але не знали скільки, тому що вони майже не виходили з дому. Винятком були деякі свята і рідкісні поїздки – подружжя возило дітей в Діснейленд і Лас-Вегас, вбираючи їх в однаковий одяг.

Девід і Луїза плакали і вибачалися перед дітьми в суді. За словами 57-річного Девіда, у його «домашнього навчання і дисципліни були лише благі наміри». За професією він був інженером у військово-промислових компаніях Lockheed Martin і Northrop Grumman.

Я ніколи не хотів заподіяти шкоди моїм дітям. Я люблю їх і вірю, що вони люблять мене, – додав він.

50-річна Луїза заявила в суді, що розкаюється у скоєному.

Я так люблю своїх дітей. Я дійсно з нетерпінням чекаю дня, коли зможу побачити їх, обійняти їх і сказати, що мені шкода, – сказала вона.

Частина дітей пробачили батьків.

Я так люблю своїх батьків. Бог дивиться на серця, і я знаю, що він бачить їх. Я часто молюся за них, – заявила одна з дівчаток.

Мої батьки забрали у мене все моє життя, але тепер я повертаю його собі назад, – сказала інша дочка. – Може, це життя і було погане, але воно зробило мене сильною. Я бачила, як мій батько змінив мою маму, і вони мало не змінили мене. Але я боєць, я сильна.